​Fox ve Marvel'dan X-Men Dizisi Geliyor!

0
0
0
0
0
Marvel ve Fox, X-Men dizisi çekmek için kolları sıvadı.
Beyaz perdede gümbür gümbür ilerleyişine devam eden Marvel, aldığı doğru kararlar ve bu kararlarla birlikte attığı doğru adımlar ile televizyon sektöründe de başarılı işler yapmakta.

Agents of S.H.I.E.L.D.S. ile süper kahraman dünyasını televizyona taşıyan Marvel, Netflix ortak yapımı Daredevil ve Jessica Jones dizileri ile de son derece başarılı işler yapmıştı (ve yapmaya da devam edecek).

Şimdi ise Marvel, bir yeni TV serisi projesine daha imza atmaya hazırlanıyor. Bu kez ise Marvel'ın ortağı Fox olacak. Sinemada X-Men evreninin haklarını elinde bulunduran Fox, X-Men'i X-Men yapan yönetmen Bryan Singer'ın yapımcılığında yeni bir diziye imza atacak.Geçtiğimiz yıl Fox tarafından resmi olarak duyurulan Hellfire Club adlı dizinin resmi olarak iptal edildiği bilgisi bir süre önce paylaşılmıştı. Şimdi ise Marvel/Fox yapımı bu yeni dizinin devreye girmesi, Fox'un asıl planının bu diziye yönelik olduğunu da bir nevi göstermekte diyebiliriz. Muhtemelen X-Men evreninde geçecek ve sinema filmlerine paralel olarak ilerleyecek dizide kimin oynayacağı ya da hangi mutantların karşımıza çıkacağı ise henüz belli değil.

Dizinin konusu olarak ise şu an sadece çocuklarının mutant olduğunu öğrenen bir ailenin, mutantları arayan hükümetten kaçmasını ve kendileri gibi benzer durumda olan insanları/mutantları bularak direnişe katılmasını, mutantların hayatta kalma mücadelesini işleyeceğini söyleyebiliriz. Dizinin ne zaman yayına gireceğini bilemiyoruz ancak en erken tarihin 2017 olduğu kesin.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0