Game of Thrones'un Başrolleri Bölüm Başına 500.000$ Alacak

0
0
0
0
0
Sevilen dizi Game of Thrones'un başrollerinin yeni sezondan itibaren bölüm başına 500.000 dolar alacağı ortaya çıktı.
Ülkemizde ve birçok ülkede en çok takip edilen yabancı dizi olan Game of Thrones dizisi sezon arasındayken diziyle ilgili dedikodular gelmeye devam ediyor. Dizinin 7. ve 8. sezonları yaklaşırken yayınlanan bir raporda dizi oyuncularının alacağı ücretle ilgili bilgi paylaşıldı.

Modern Family ve Big Bang Theory gibi dizilerde en çok rolü olan başrol oyuncularının bölüm başına 1 milyon dolara yakın para aldığı biliniyordu ancak Game of Thrones'taki oyuncuların ücretleri yoğun bir kadro olmasından dolayı ve geçtiği döneme bağlı olarak pek fazla gelir modeli olmadığından dolayı daha düşüktü. Ortaya çıkan haber Game of Thrones'un başrollerinin yüzünü güldürecek.The Hollywood Reporter'ın haberine göre HBO kanalının sevilen dizisi Game of Thrones'un başrol oyuncuları Peter Dinklage, Lena Headey, Kit Harington, Nikolaj Coster-Waldau ve Emilia Clarke yeni sezondan itibaren bölüm başına 500.000 dolar kazanacak.

Gelecek yıl yeni sezonu başlayacak olan Game of Thrones dizisinin 2018 yılında 8.sezonuyla final yapması bekleniyor. Böylelikle final yapana kadar oyuncular bölüm başına 500.000 dolar yani yaklaşık 1.5 milyon TL ücret alacaklar. Oldukça sevilen dizinin oyuncuları bu parayı sonuna kadar hakkediyorlar ama, gerçekten alacakları ücret dudak uçuklatıyor. :)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0