Game of Thrones'un 6. Sezonu İçin Beyin Yakan Fragman Geldi!

0
0
0
0
0
Yılın dizisi olarak birçok ödül alan ve almaya devam edecek gibi gözüken Game of Thrones'un Nisan ayında başlayacak 6. sezonu için ilk fragman geldi.
George R. R. Martin ismini tüm dünyaya iyice duyuran Game of Thrones'un 5 sezondur dillere destan devam eden dizisi 5. sezondaki efsane olaylar ile 6. sezonu merakla bekletiyordu. "Jon Snow'a ne olacak?" diye spoilerı da çok katmadan belirtebileceğimiz olaylar ardından yeni sezon için bir teaser geldi.

Ancak başlıkta da görebileceğiniz gibi bu "Beyin yakan" bir fragman. Çünkü ne oldu ne bitti anlayamadan ve özellikle 5. sezonun en can alıcı sahnelerin derlenmesiyle hazırlanan videoyu izlemeyi düşünen ve şu anda 5. sezonu bitirmemiş ya da başlamamış kişiler varsa izlemeyi ertelemesini tavsiye ediyoruz. Çünkü birbirinden ağır spoilerları döşeyerek hazırlanan video 5. sezondaki alacağınız tüm keyfi kaçırabilir.6. sezon için direkt olarak yukarıda görebileceğiniz gibi tartışılan isim Jon Snow'u koayarak merak uyandıran HBO, bu videosunda da bu sorulara cevap vermek yerine kafa karıştırmaya devam ediyor. Ancak Bran Stark'ın da bu videoda gösterilmesiyle zaten bilinen durumun, yani 4. sezonda son olarak gördüğümüz Bran'in bu sezonda geri döneceğini belirtelim.

Max Von Sydow, Ian McShane, James Faulker, Pilou Asbaek ve Richard E. Grant olarak açıklanan yeni yüzlerin de katılacağı Game of Thrones'un 6. sezonu için 2016 Nisan'ı beklemek gerekecek. Neyse, sizi de fazla merakta bırakmadan video ile baş başa bırakalım;
 

Bir anektod; Video 1 gün önce yayınlanmış, ancak 3 Milyon'dan fazla izlenme vardı ben bu haberi hazırlarken. Artık nasıl manyakları varsa hemen abanmışlar.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0