• Anasayfa
  • Sinema
  • Hatırlatıcılarınızı Ayarlayın: Game of Thrones'un 6. Sezon Tarihi Açıklandı!

Hatırlatıcılarınızı Ayarlayın: Game of Thrones'un 6. Sezon Tarihi Açıklandı!

0
0
0
0
0
6 yıldır her geçen gün hayran sayısını katlayan şimdiden efsane ve kült halini alan Game of Thrones'un merakla beklenen 6. sezonunun başlama tarihi açıklandı.
Hala daha izlemeyenler (ve aynı zamanda hoşuna gitmeyenler) arasında olduğum için iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemediğim 6 yıldır dizi denilince akla gelen ilk yapım haline gelen HBO'nun baş yapıtı Game of Thrones için geride kalan 5 sezondaki gelişmeler sonrasında 6. sezon ekstra bir merakla bekleniyordu.

2016'da sinema sektörünün en merak edilen yapımlarından biri olmaya devam eden Game of Thrones'un 6. sezonu da birçok yenilik bekliyorken çıkış tarihi de nihayet açıklandı. Resmi Twitter  sayfasından paylaşılan görsel ile GoT 6. sezonu 24 Nisan 2016'da yayınlanacak.6. sezonun en fazla merak edilen sorusu olan Jon Snow'un akıbetini de öğreneceğimiz bölüm olması tahmin edilen 6. sezonun ilk bölümüne 24 Nisan'da kavuşulacak. Aşağıya da tekrar sizi bi gaza getirecek 6. sezon teaser videosunu bırakıyorum. Uyarımı da yenileyeyim. Daha 5. sezonu bitirmemiş kişiler videoya bakmasın, o hengamede anlamazlar ama 5. sezonun tüm güzelliğini kaçıracak sağlam spoilerları çatır çatır yemiş olacaklar. (Bu arada 1 ayda 16 Milyon izlenme sayısına ulaşması da rekor gibi geldi bana)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0