​Game of Thrones 7 Sezon Çıkış Tarihi ve Bölüm Sayısı Açıklandı!

1
0
0
0
0
Game of Thrones yavaş yavaş sona yaklaşıyor. Dizinin yedinci sezonuna dair önemli bilgiler paylaşıldı.
Son dönemlere damgasını vurmuş sayılı diziden biri olan ve -muhtemelen- Türkiye'de en çok izlenilen yabancı dizi ünvanının sahibi Game of Thrones, özellikle bu sezon yani altıncı sezonu ile resmen ortalığını kasıp kavurmuştu.

Diziyi takip edenlerin tam anlamıyla tatmin olduğu ve büyük keyif alarak izlediği altıncı sezon geride kalırken izleyenler bir şeyin de yavaş yavaş farkına varıyordu; dizi için artık son giderek yaklaşmakta.Bu konuyla alakalı daha önceden dizinin yapımcıları David Benioff ve D.B. Weiss bir açıklama yapmış ve en iyi ihtimalle dizinin finali için 15 bölüm kaldığını söylemişti. Nitekim bu açıklamayı doğrulayan açıklama da bugün geldi. Dizinin yayıncı kanalı HBO'nun resmi olarak doğruladığı habere göre Game of Thrones 7. sezonu hem daha geç, hem de daha az bölümlü olacak.

Normalde Game of Thrones Nisan-Mayıs aylarında yeni sezonu ile karşımıza çıkmakta. Yedinci sezon başlangıcı ise Haziran, hatta Temmuz ayına sarkacak. Normalde her sezonu 10 bölüm olan dizi, yeni sezonunda ise 7 bölüm ile karşımıza çıkacak.

Dizinin yapımcılarının da dediği gibi; ''artık kış geldi''. Bakalım yedinci sezonda bizleri neler bekliyor?
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0