• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • Game of Thrones’daki Savaş Sahnelerinin Özel Efektlerle Yapıldığını Gösteren Etkileyici Video

Game of Thrones’daki Savaş Sahnelerinin Özel Efektlerle Yapıldığını Gösteren Etkileyici Video

0
0
0
0
0
Game of Thrones’un 6. sezon 9. bölümü olan Battle of the Bastards (Piçlerin Savaşı) bölümündeki savaş sahnelerinin nasıl yaratıldığını gösteren mükemmel bir video paylaşıldı.
Dünyanın tartışmasız en popüler dizisi olan Game of Thrones, geçtiğimiz hafta sezon finalini yaparak bizleri yine 1 yıl boyunca kendisinden mahrum bırakacak. Dizinin 6. sezondaki Battle of the Bastards bölümü, sezonun belki de ilgi çekici savaş sahnelerine sahne oldu.

Bölümü izlediniz mi bilmiyorum, o yüzden spoiler da vermek istemiyorum ama savaş sahneleri o kadar kusursuz hazırlanmış ki insan izlerken kendini gerçek bir savaşın içindeymiş gibi hissediyor. Elbette bunun arkasında üstün teknolojik efektler yatıyor. Aşağıda paylaşılan video, epik savaş sahnelerinin özel efektlerle nasıl oluşturulduğunu görmemizi sağlıyor.Benim videodaki favorim, atların kaslarının ve kemiklerinin efektlerle oluşturulan kısmı. ( sanki Ak Gezenler’in at versiyonu gibi olmuş) Ayrıca binlerce savaşçının diziye nasıl monte edildiğini de bu vesileyle öğrenmiş olduk. (Khaleesi’nin karşısında görmeye alıştığımız yüz binlerce askerin birer dijital efektten ibaret olduğunu öğrenmek, bazılarımızda hayal kırıklığı yaşatacak)
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0