• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • ​Game of Thrones Hayranlarına Kötü Haber: Tüm Bölümler, Dizi Sitelerinden Kaldırıldı!

​Game of Thrones Hayranlarına Kötü Haber: Tüm Bölümler, Dizi Sitelerinden Kaldırıldı!

17
0
0
0
0
Her hafta online dizi sitelerini takip etmemizi sağlayan dizi olma özelliğini taşıyan Game of Thrones, birçok siteden kaldırıldı.
Torrent sitesinden indirip uyumlu altyazısını bulmaya üşenen Game of Thrones hayranlarını üzecek bir gelişme yaşandı. Dizinin tüm bölümleri, Türkiye’deki internet sitelerinden kaldırıldı. Peki buna sebep olan durum ne?

Söylenenlere göre her Pazartesi günü Game of Thrones’un 6. sezonuna ait bölümleri yayınlayan Digiturk, dizi sitelerine yaptığı uyarı sonucu bölümlerin kaldırılmasını sağlamış. Digiturk’un gece 23:00’te, ‘Dilediğin Zaman’ ve ‘Dilediğin Yerde İzle’ uygulamaları aracılığıyla yayınladığı dizinin en çok takip edildiği sitelerden olan Dizibox, dizinin tüm bölümlerini sitesinden kaldırmış. Şuradan da göreceğiniz üzere Game of Thrones ile birlikte Supernatural, The Big Bang Theory, Breaking Bad gibi popüler diziler de telif hakları uyarısı sebebiyle siteden kaldırılmış.Aslına bakarsanız o kadar da büyütülecek bir durum yok ortada, yalnızca üşengeç arkadaşlar ‘uğraşmadan etmeden ne güzel izliyorduk, iş çıkardılar başımıza’ diyerek üzülecektir. Dizinin tüm bölümlerini paylaşan torrent siteleri, bu bölümleri destekleyen Türkçe altyazıları hala yerli yerinde duruyor. Bunlara nasıl ulaşacağız Eser kardeş’ diye soracak olan arkadaşlara ise son sözüm: Sen GoT dahil hiçbir şey izleme :)
17
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
17
0
0
0
0