Game of Thrones'a Muhteşem Metro Ulaşım Haritası Yapıldı!

1
1
0
0
0
Michael Tyznik isimli bir arkadaş tarafından Westeros ve Bilinen Dünya için oldukça detaylı ve mükemmel bir metro haritası çizildi.
Yıllardır en fazla izlenen dizi olarak liderliği ve birçok ödülü kimseye kaptırmayan Game of Thrones'un 6. sezonuna sayılı günler kaldı. 24 Nisan 2016'da premierini yapacak olan GoT, çıkardığı reklam görselleri ve tanıtım videolarıyla merakı tavan yaptırırken Michael Tyznik isimli bir arkadaş Reddit'te paylaştığı görseller ile Game of Thrones severlerin oldukça ilgisini çekecek bir işe imza attı.

Tarih olarak teknolojinin olmadığı dönemi ele alan Game of Thrones'da düşünce olarak günümüzde aynı ortam devam ediyor olsaydı, yani Westeros bir hayali yerleşim yeri değil, dünyamızda bulunan bir yer olsaydı şu anda ulaşımı kesinlikle metrolarla yapıyor olurduk elbette.Tam bu noktadan yola çıkan Tyznik, oldukça detaylı ve GoT severleri fazlasıyla ilgisini çekecek bir metro planı yaptı. Westeros ve Bilinen Dünya arasında birçok hat ile ulaşım sağlanabileceğini gösteren Michael Tyznik, ana merkezi tabiki King's Landing'ten başlatmış. Hatta o kadar güzel düşünmüş ki, birçok metro planında gördüğümüz planlanan yeni rotaları ve uzatılacak yolları bile göstermiş.

Şimdi ise, vay be diyebileceğiniz derecede detaylı bir şekilde hazırlanan haritaya ait görsellere aşağıdan bakabilirsiniz.1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0