Game of Thrones Ne Zaman Başlıyor?

0
0
0
0
0
Game of Thrones Ne Zaman Başlıyor?
HBO'nun her sezon rekor kıran ve bir fenomen haline gelen dizisi Game of Thrones'un 4'üncü sezonu için tarih kesinleşti. HBO, yeni sezonu sabırsızlıkla bekleyen Game of Thrones fanlarının heyecanını artırmak için olsa gerek ilk muhteem fragmanı da yayınladı.
Savaş, ejderhalar, ak yürüyenler ...

HBO'nun hem internet üzerinden (korsan yollarla), hem de televizyondan en çok izlenen dizi olmayı başaran serisi Game of Thrones, 4'üncü sezonu ile izleyenlerinin özlemini gideriyor.

Türkiye'de de en çok izlenen dizi olan Game of Thrones'un 4'üncü sezonu 6 Nisan'da yayına girecek. Yeni sezonun ilk fragman videosu ise yayınlandı bile.

Sezon boyunca göreceğimiz aksiyonu ve hikayenin bazı noktalarını bize sunan fragmanda Joffrey Baratheon'un Margaery Tyrell ile yapılacak olan düğününü, Cercei Lannister'ın (her zamanki) babasınna karşı olan öfkesini ve ejderhaları biraz daha büyümüş olan Daenerys Targaryen'i görüyoruz ki bu sezon ejderhaların Westeros göklerinde uçmasını da bekliyoruz.

Tyrion Lannister'ın fragmanı bitiren sözü ise adeta dizinin konseptini ve yeni sezonu özetler nitelikte; "Eğer aradığın adaletse, yanlış yere geldin."
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0