Game of Thrones Sezon 4 Başladı

0
0
0
0
0
Game of Thrones Sezon 4 Başladı
George R. R. Martin tarafından yazılan "A Song of Ice and Fıre" yani Buz ve Ateşin Şarkısı adlı fantastik kurgu romandan uyarlanan Game of Thrones adlı dizi 2011 yılında yayın hayatına başlamıştı. Dün de yeni sezonu ile bir kez daha ekranlara döndü.
George R. R. Martin tarafından yazılan "A Song of Ice and Fıre" yani Buz ve Ateşin Şarkısı adlı fantastik kurgu romandan uyarlanan Game of Thrones adlı dizi 2011 yılında yayın hayatına başlamıştı. Dün de yeni sezonu ile bir kez daha ekranlara döndü (ya da nereden izliyorsanız. Biliyoruz televizyon, Netflix vs gibi resmi kanallar kullanmadığınızı) Kısa süre içerisinde büyük ilgi toplayan dizinin ülkemizdeki takipçi sayısı da gerçekten çok fazla. Dizinin her sezon 10 bölüm sürmekte ve bir bölüm 50-60 dakika arasında uzunluğunda genel açıdan Amerikan dizilerine baktığımızda her sezonun 15-20 bölüm sürdüğünü görebilirsiniz. Ancak Game of Thrones'ta her sezonda 10 bölüm yer almakta ve sezon araları da diğer dizilere göre çok daha fazla. Ancak dizinin her bölümü adeta bir film tadında yapılıyor ve bu kadar beklediğimize gerçekten fazlası ile değiyor.

Game of Thrones'un üçüncü sezonu çok büyük bir final yapmıştı ve herkesi derinden etkilemişti. Yaşanan olaylar ile ilgili spoiler vermek istemediğimden konudan bahsetmek istemiyorum ancak üçüncü sezonu izleyenler kesinlikle neyden bahsettiğimi anlamıştır. Yaşanan olaylardan sonra serinin gidişatı kökten değişeceği Game of Thrones'un dördüncü sezonu 7 Nisan yani bugün yayına girdi. Uzun bir bekleyişin ardından Game of Thrones'a tekrardan kavuştuk. Bu sezonda Jon Snow ve Deanerys Targaryen gibi karakterler ön planda olacak. Genel açıdan baktığımızda ciddi savaşların bulunmayacağı dördüncü sezonda yaşanan olaylar serinin gidişatını doğrudan ve derinden etkileyecek. [SPOILER ALERT] Ne kışmış arkadaş 4 sezondur coming coming.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0