Game of Thrones'un 6. Sezonu İçin Fragman Geldi!

0
0
0
0
0
Game of Thrones'un 6. Sezonu İçin Fragman Geldi!
Game of Thrones'un 6. sezonu için yepyeni bir trailer geldi.
Günümüzün en popüler serisi olarak geçen Game of Thrones, bildiğiniz gibi George R. R. Martin'in Buz ve Ateşin Şarkısı adlı serisinden uyarlandı. Oldukça başarılı olarak görünen ve 5 sezondur her bölümünün milyonlarca kişi tarafından izlendiği GoT, taht için milletin neler yapabileceğini çatır çatır göstermesi, cesur binlerce sahneleri ile dikkat çekti.

Şimdi ise James Vincent McMorrow'un Wicked Game adlı şarkısı eşliğinde yayınlanan fragmanı ile 24 Nisan 2016'da 6. sezona start verecek olan Game of Thrones efsanesinde birçok merak uyandıran sorular cevap bulacak.
 

Jon Snow'u gördüğümüz ve genel manada önemli ipuçları veren bu fragman için ben detaya girmek istemiyorum, sizler kendiniz izleyerek bu detayları yakalayın. Ayrıca fragman Red Band olarak yayınlanmış, yani küçüklerin pek izlememesi gereken detaylar olduğuna dair uyarısı var. Fakat izlerken anlık detaylar dışında pek de erişkinlere özel bir fragman gibi görmedim. Keza bu diziyi izleyenler zaten serinin nasıl olduğunu biliyorlar, bu sebeple buna takılmaya gerek yok.

Neyse, sizleri fazla merakta bırakmadan aşağıdaki videodan yeni fragmanı izleyebilirsiniz;
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0