• Anasayfa
  • Sinema
  • Geleceğe Dönüş Film Serisi Yeniden Beyazperdeye Geliyor!

Geleceğe Dönüş Film Serisi Yeniden Beyazperdeye Geliyor!

2
1
0
0
0
Gelmiş geçmiş en kült filmlerden olaran Geleceğe Dönüş (Back to the Future) serisi 30. yılı şerefine tekrar beyazperdeye geliyor!
Back to the Future, ya da Türkçe adıyla "Geleceğe Dönüş" filmi herkesin mutlaka izlemesi gereken ender filmlerden biri olarak gösterilir. 30 yıl önce sinemalarda boy gösteren bu efsanevi film, bilim-kurgu'nun ağababalarından biridir.

1985 yılında çıkan film 2015 ile beraber 30. yılını kutluyor ve aradan geçen 30 yılın ve hala sevilmesinin şerefine Blu-ray ve DVD olarak yeniden piyasaya çıkacak olan setler ile geleceğe merhaba diyecek olan fim serisi aynı zamanda beyazperdeye de tekrar dönüş yapacak. Hatta sinemalara geri dönüşü ise oldukça anlamlı bir tarih olarak belirlenmiş; 21 Ekim 2015.Filmi izlemeyenler ya da izlese dahi ilk olarak akıllarına gelmeyenler için hatırlatalım; Geleceğe Dönüş 2'de Marty ve doktor tarafından geleceğe gidildiğinde tam olarak 21 Ekim 2015 tarihine gidilmişti. Tabii oradaki 21 Ekim 2015 ile günümüzdeki arasında çok büyük farklar var. Fakat bu tarihin belirlenmesi oldukça mantıklı ve güzel bir tarcih olduğunu söylemeliyim.

Blu-ray ve DVD versiyonlarını satın almak isteyenler için ise bu setlerin yayınlanma tarihinin 20 Ekim olduğunu söyleyelim. Tabii ilk olarak Amerika'da ve Avrupa'da satışa çıkacaktır. Sonradan Türkçe olarak ülkemizde de satışa çıkar mı bilmiyorum. Ama çıkarsa da ucuz olacağını hiç sanmıyorum. Çünkü sette hem 3lemenin tüm filmleri, hem tüm animasyonları ve 64 sayfalık bir özel dergisi ile beraber filmdeki kapasitöre benzeyen bir kutu ile getirilecek.

Sonuç olarak koleksiyoncuların vazgeçilmez parçalarından biri olacağı kuşkusuz olan bu set ve film için oldukça heyecan verici bir gelişme olduğunu net bir şekilde söylemeliyim. (Biz burada haberi duyunca sevinçten havalara uçtuk)
 
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0