Godzilla Vizyondan Kalkmadan İkinci Filmi Duyuruldu

0
0
0
0
0
Godzilla Vizyondan Kalkmadan İkinci Filmi Duyuruldu
Gareth Edwards'ın yönettiği bir haftada 200 milyon dolar hasılat alan Godzilla, henüz vizyondan kalkmadan ikinci filmini duyurdu.
Geçtiğimiz hafta gösterime giren Godzilla, gişelerde gösterdiği başarının ardından ikinci filmini duyurdu. Genellikle ikinci filmler ilki kadar başarılı olmaz fakat bakalım Godzilla nasıl bir yol izleyecek. Godzilla’nın ikinci filmi ile ilgili henüz bir detay olmasa da bu konuda tahminler ilk filmin yönetmeni olan Gareth Edwards’ın yönetmesi yönünde.

Filmin yönetmen koltuğunda oturan Gareth Edwards kadar işini ciddiye alan bir yönetmen ve birbirinden yetenekli oyuncular ile Godzilla’nın ikinci filmini merakla beklemeye devam ediyoruz. Unutmadan ekleyelim, ikinci filmde daha farklı ve daha korkunç olan bir Godzilla izleyeceğiz. İlk filmde olduğu gibi ilk yarıya kadar sizi heyecanlandırıp geriyor ve salona tekrar döndüğünüzde devasal büyüklükteki Godzilla’yı görüp şahadet getiriyorsunuz. Haftada 200 milyon dolarlık hasılat alan Godzilla ile ilgili bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0