• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • "Goodnight Mommy" Filminin Fragmanı, Şimdiye Kadarki En Korkunç Fragman Olarak Geçiyor!

"Goodnight Mommy" Filminin Fragmanı, Şimdiye Kadarki En Korkunç Fragman Olarak Geçiyor!

0
0
0
0
0
Yeni çıkacak korku filmi "Goodnight Mommy"nin fragmanı, tüm zamanların en korkunç fragmanlarından birisi olarak görülüyor. 
Film izlemeyi sevmeyen herhalde yoktur. Komedi, korku, aksiyon gibi türlü türlü çeşitleri olsada hepimiz severiz filmleri. Bunların içinde korku filmi, aslında herkesin sevdiği fakat bazılarının pek "izlemeyi istemediği" bir türdür.

Bu haber korku filmi hayranlarını sevindirecek türden. Daha çıkmamış olsada yakın zamanda çıkacak olan "Goodnight Mommy", bu türü sevenlerin kesinlikle görmesi gereken bir film. Çoğu eleştirmen tarafından fragmanı fazla korkunç bulunan film, 2 yönetmeni bulunan ender filmlerden birisi. Film, bir yaz tatilinde anneleri estetik ameliyat için evden ayrılan iki çocuğun, anneleri eve döndükten sonra yaşadıklarını anlatıyor. Yüzü tamamen bandajlarla kaplı olan annelerinin garip davranışlarından şüphelenen çocukların, bu merakları yüzünden başlarına gelen olaylar filmin ana konusu.
 

A.V. Club eleştirmeni olan A.A. Dowd: "şiddet neredeyse dayanılmaz hale geliyor ve ben filmin tanıtımı sırasında filmden koşa koşa çıkanları eleştiremem çünkü bazı insanların kırılma noktalarını çok rahat aşabilecek bir film. Sinema severlerin bu filmi "kesinlikle izlenmesi gereken film" olarak kabul etmelerini tavsiye ediyorum." sözleri ile filmi değerlendirdi.

Film Amerika'da 11 Eylül'de gösterime sunulacak. Avrupa için bu tarihin 18 Eylül olması bekleniyor.

Kaynak: TheLadBible
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0