• Anasayfa
  • Sinema
  • Google Aramalarında Star Wars Hayranları İçin Büyük Sürpriz!

Google Aramalarında Star Wars Hayranları İçin Büyük Sürpriz!

0
0
0
0
0
Google, Star Wars hayranlarına ilginç bir sürpriz yaparak Google üzerinden yapılan bazı arama sonuçlarını 3D olacak şekilde çıkarıyor.
Google, Star Wars filmi için ‘Tarafını Seç’ isimli bir konsept çalışması hazırlamıştı. Tarafınızı seçerek Google’ın birçok ürününü Star Wars: Güç Uyanıyor ile dolmasını sağlayabiliyorsunuz. Örneğin Google Chrome için geliştirilen Güç Uyanıyor eklentisini kurarsanız ve varsayılan tarayıcınız Google ise, açtığınız her yeni sekmede filmden bazı kareler karşınıza çıkıyor. Bunu da aşağıdaki Tweet ile açıklamıştı.

Sonrasında ise yalnızca Google ürünleriyle yetinilmemiş ve bir şeyler gizlenmişti. Star Wars hayranlarının bu gizlenen şeyleri bulabilmeleri için yine Twitter üzerinden bazı ipuçlarının verildiği bir paylaşım yapıldı.

Bu ipucunu yakalayan bazı kullanıcılar, Google üzerinden “a long time ago in a galaxy far far away” şeklinde bir arama yaptığında karşılarına aşağıdaki gibi 3 boyutlu arama sonuçları çıkarıyor. Bu arama, tıpkı Star Wars filmlerinin başındaki meşhur yukarıya doğru akan giriş yazısı gibi sonuçları bu şekilde karşımıza çıkarıyor. 
  Yalnız şunu da belirtelim: Karşınıza çıkan 3 boyutlu sonuçlar tıklanabilir durumda, yani sadece görsel tasarım olarak sunulmamış.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0