• Anasayfa
  • Sinema
  • GTA'nın Dizisi The Gamechangers'ın İlk Tanıtım Videosu Yayımlandı!!

GTA'nın Dizisi The Gamechangers'ın İlk Tanıtım Videosu Yayımlandı!!

0
0
0
0
0
GTA'nın Dizisi The Gamechangers'ın İlk Tanıtım Videosu Yayımlandı!!
Daniel Radcliffe'in başrolünde bulunduğu ve GTA serisinin de dizisi olarak bilinen The Gamechangers'ın ilk tanıtım videosu yayımlandı.
Grand Theft Auto serisi, Rockstar Games'in çıkarttığı ilk oyun olan Vice City serisinden beri dünyanın en çok bilinen ve oynanan oyunları arasında yer alıyor. Serinin bilinmesini sağlayan oyun Vice City olmasına rağmen en büyük satış ve oynanma rakamlarına ulaşan oyunlar San Andreas ve GTA V.

Bildiğiniz gibi GTA V'in çıkışının üzerinden çok uzun bir zaman geçmiş sayılmaz. İlk çıkış tarihinden beri milyonlar tarafından oynanan ve çıkışıyla birlikte birçok rekorun sahibi olmuş olan GTA V'in bu başarısından sonra serinin tanıtıldığı bir dizinin çıkacağını bildirildi. Bu dizi BBC tarafından yapılmaya başlanmıştı ve BBC, oyunun telif haklarına sahip olan Rockstar Games'ten izin almadığı için aralarında hukuki birkaç sorun yaşandı. Hukuki sürecin sonlanması ve bu sorunların çözülmesiyle birlikte dizinin çekimlerine devam edildi ve başrolünde Harry Potter'dan tanıdığımız başarılı oyuncu Daniel Radcliffe'in bulunduğu dizinin ilk tanıtım videosu sonunda geldi. 
 

Daniel dizide "Player 1" olarak tanınıyor ve olaylar onun yaşantısı üzerinden gelişiyor. Tanıtım videosuna ve Daniel'in senaryoyu okuyup beğenmiş olmasına dayanarak dizinin iyi olacağını düşünüyorum. The Gamechangers'in ilk bölümü 15 Eylül'de yayımlanacak ve BBC Two kanalı üzerinden izlenebilecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0