• Anasayfa
  • Sinema
  • Haluk Bilginer’in de Oynadığı New Blood Adlı Dizinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Haluk Bilginer’in de Oynadığı New Blood Adlı Dizinin İlk Fragmanı Yayınlandı

1
0
0
0
0
Ünlü oyuncu Haluk Bilginer’in rol aldığı, önümüzdeki ay yayınlanmaya başlanacak New Blood isimli dizinin ilk fragmanı yayınlandı.
Haluk Bilginer hakkında bu yıl içinde ilginç haberler çıkmıştı. ‘Artık Türk yapımı dizi ya da filmlerde rol almayacak’ tarzında söylemlerin yapıldığı ünlü oyuncunun daha sonra New Blood isimli İngiliz yapımı bir dizide rol alacağını öğrenmiştik. Toplam 7 bölümden oluşan dizinin ilk fragmanı yayınlandı.

2 Haziran’dan itibaren BBC’de yayınlanmaya başlanacak dizide Haluk Bilginer, John Malik isminde bir karakteri canlandıracak. Türk oyuncunun muhtemelen sezonun son 2 bölümünde rol alacağı dizinin türü ise polisiye. Konusunu polis departmanının farklı bölümlerinde çalışan ve baktıkları iki farklı davanın kendilerini bir araya getirmesiyle birlikte çalışmaya başlayan iki polisin oluşturduğu dizide, yasalardan faydalanarak avukatları tarafından korunan ve boğazına kadar suça batmış zenginlerle mücadele ediliyor. Haluk Bilginer’in de göründüğü dizinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0