Hannibal'ın Yeni Sezonu Çekilmeyecek!

2
0
0
0
0
Başladığı günden bu yana dünya genelinde fazlasıyla ilgi gören Hannibal dizisi şu anda yayınlanmakta olan 3. sezon sonrası ekranlara veda ediyor.
Mads Mikkelsen'in olağanüstü oyunculuğu ve Will Graham karakterindeki Hugh Dancy'nin de bir o kadar başırılı aktörlüğü ile bizleri ekrana kitleyen ve son zamanların korku/gerilim tarzındaki en iyi dizilerinden biri olarak gösterilen Hannibal'ın yeni sezonu maalesef çekilmeyecek.

Yapımcı şirket olan Amerikan NBC tarafından duyurulan bilgiye göre Hannibal'ın şu anda yayınlanmakta olan 3. sezonu dizinin son sezonu olacak ve 4. sezonu göremeyeceğiz. Açıkcası benim de zevkle takip ettiğim dizilerin başında gelen Hannibal'ın neden bu karar neticesinde vazgeçildiğini anlamak güç. NBC de dizinin neden iptal edildiğine dair şu anda bir bilgi vermedi.Kısa süre içerisinde detaylı bir açıklama yapılacaktır, zira Hannibal ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde de oldukça fazla takip kitlesine sahip olan bir dizi olduğu için bu iptal haberi sonrasında NBC'ye tepkiler çığ gibi büyüyecek gibi duruyor.

Herkesin bildiği karakter olan Hannibal Lecter'ın sahip olduğu inanılmaz soğukkanlılığını çok güzel bir şekilde izleyiciye aktaran Mads'i artık göremeyecek olmak gerçekten üzücü. Fakat bunun nedenine ilişkin söylentiler de Mads Mikkelsen'in Game of Thrones'un 6. sezonunda yer alacağı için Hannibal'dan vazgeçtiği söyleniyor.

NBC tarafından açıklama gelince netleşecek olan bu durum hakkında maalesef yapacak birşey yok. Artık 3. sezon bitince Hannibal reyize veda etmek zorundayız. Yani bir efsane daha bu sezon son buluyor..
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0