• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • Harry Potter’ın Çok Konuşulacak Yeni Filmi Swiss Army Man’in Fragmanı Yayınlandı

Harry Potter’ın Çok Konuşulacak Yeni Filmi Swiss Army Man’in Fragmanı Yayınlandı

62
27
14
5
1
Alışılmışın dışında bir konuya sahip olan, başrolünde Harry Potter serisinden tanıdığımız Daniel Radcliffe’in yer aldığı Swiss Army Man’in fragmanı yayınlandı.
Hepimizin Harry Potter karakteriyle tanıdığı Daniel Radcliffe, bu sefer alışılmışın dışında bir karakterle karşımıza çıktı. Gerçi Harry Potter da pek alışılmış bir karakter değildi fakat Swiss Army Man’in fragmanını izleyince ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Terk edilmiş bir adada mahsur kalan evine tekrar dönmenin hayallerini kurmaktan vazgeçerek intihar etmeye teşebbüs eden Hank (Paul Dano), tam bu sırada Manny’nin (Daniel Radcliffe) sahile vurmuş bedenini görür. Manny’nin osurmasıyla başlayan ilişkileri, karakterin sahip olduğu farklı özelliklerle (fragmanı izlediğinizde ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız) daha da ilginç hale gelmeye başlıyor.Daniel Scheinert ve Daniel Kwan tarafından yazılıp yönetilen film, 1 Temmuz tarihinde ABD’de vizyona girecek fakat dünyayla eş zamanlı girip girmeyeceği konusunda bir bilgimiz yok. Belki buralara biraz daha geç gelebilir.
 

62
27
14
5
1
Emoji İle Tepki Ver
62
27
14
5
1