• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • 'Yeni' Harry Potter’ın Son Filmi Fantastic Beasts and Where to Find Them’in Fragmanı Yayınlandı!

'Yeni' Harry Potter’ın Son Filmi Fantastic Beasts and Where to Find Them’in Fragmanı Yayınlandı!

1
0
0
0
0
Harry Potter’ın 2016 yılında vizyona girecek olan son filmi Fantastic Beasts and Where to Find Them’in fragmanı, filmin resmi Twitter hesabından paylaşıldı.
lk olarak 2001 yılında Harry Potter: Felsefe Taşı ile başlayan efsane filmin serisi, son olarak 2011 yılında vizyona giren Harry Potter ve Ölüm Yadigarları 1-2 filmleriyle sona ermişti. Aradan 5 yıl geçtikten sonra Harry Potter karakterinin yaratıcısı olan J.K. Rowling'ın 2001 yılında yazdığı Fantastic Beasts and Where to Find Them (Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?) kitabı, 2016 yılında film olarak tekrar karşımıza çıkacak.

Harry Potter film serisinin hayranlarını tekrar heyecanlandıracak olan Fantastic Beasts and Where to Find Them filmi, serinin diğer bölümlerinde olduğu gibi Rowling’in daha önce yılında kaleme aldığı kitaptan uyarlanmış. Aklınıza hemen ‘acaba Harry Potter rolündeki Daniel Radcliffe ve Hermione Granger rolündeki Emma Watson da oynayacak mı?’ soruları gelebilir, hemen cevaplayalım: Maalesef yoklar. (üzülmeyin, zaten iyice yaşlanmışlardı)Filmin resmi Twitter hesabının paylaştığı fragman, ‘Lumos Maxima’ fısıltısıyla başlıyor. Serinin önceki filmlerinde olduğu gibi Fantastic Beasts and Where to Find Them’in ambiyansı yine tüylerinizi diken diken edecek. 
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0