Hayalet Avcıları'nın Yeni Filmine Ait Fragman Sonunda Geldi!

0
0
0
0
0
80'lerin ortalarında çıkmış ve 90larda çocukluğunu yaşayan kesimin favori yapımlarından biri olan Hayalet Avcıları'nın yepyeni filminin fragmanı da yayınlandı.
90'larda çocukluğunu ya da gençliğini yaşamış kesimin favori film ve çizgi filmlerinden biri kuşkusuz Hayalet Avcıları'ydı. Küçüklüğümüzde bizleri hayaletlerle korkutan ebeveynlerimiz sağolsun bu adamlar bizim kurtacımız olarak görmemizden midir bilinmez, hem güzel bir bilim-kurgu içeren, aynı zamanda oldukça eğlenceli olan Ghostbusters geri dönüyor.

Daha önce sizlere oyununun da geleceğini buradaki haberimizde duyurmuştuk. Activision yapımı olacak oyunun yanı sıra bambaşka bir Hayalet Avcıları filmi de bizlerle olacak.15 Temmuz 2016 tarihinde vizyona gelecek film oldukça farklı. Çünkü normalde erkeklerden kurulu olan Hayalet Avcıları ekibi yine aynı karakterlere göndermeler içeren fakat bu sefer tamamen kadınlardan oluşan bir kadro ile karşımıza çıkıyor. Melissa McCarthy, Leslie Jones, Chris Hemsworth ve Kristen Wiig ekibiyle karşımıza çıkacak yapım oldukça eğlenceli olacağa benziyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0