Hızlı ve Öfkeli 1, 15. Yılı Şerefine 22 Haziran'da Yeniden Sinemalarda!

1
1
0
0
0
Dünyanın en sevilen film serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli'nin ilk filmi 15. yıl şerefine 22 Haziran'da sinemalara geliyor.
Bundan tam 15 yıl önce Brian O'Conner rolündeki ve 7. film çekimlerinde kaybettiğimiz Paul WalkerDominic Toretto rolündeki Vin Diesel ikilisinin ön planda olduğu, insanların içindeki araba ve yarış tutkusunu hat safhaya çıkartan Hızlı ve Öfkeli, şimdiye kadar 7 film ile karşımıza gelmişti. İlk filmden bu yana katlanan gişe rekorlarını özellikle Paul Walker'ın ölümünün etkisi olsa da tepeye taşıyan serinin ilk filmi yeniden vizyona geliyor.

Hızlı ve Öfkeli 15. Yıl adıyla sinemalara gelecek olan ilk film, sinemaya çıktığı 22 Haziran 2001 tarihinden tam 15 yıl sonra 22 Haziran 2016'da sinemalarda olacak. Haliyle yeni teknolojilerin de ayarlanmasıyla çok daha kaliteli bir görüntü ile vizyona gelecek olan yapımın Türkiye'de de yayınlanıp yayınlanmayacağı şu an için net değil, fakat Amerika için şimdiden biletler Fandango üzerinden ön satışa çıktı bile.Konusu olarak Vikipedi'de "Dominic Toretto, Los Angeles sokaklarına karanlık çöktükten sonra sınır tanımadan otomobil yarışları yapan bir grubun lideridir. Polis, sokaklarda dehşet saçan Toretto’nun aynı zamanda hırsızlık yaptığından; yüksek değerdeki elektronik aletleri çaldığından da şüphe etmektedir. Polise göre Toretto’yu yakalamanın en iyi yolu; aşırı hız düşkünü çetenin içine bir dedektif yerleştirmek ve onları suçüstü yakalamaktır. Bunun için genç dedektif Brian O'Conner görevlendirilir. Brian Earl Spilner adıyla çeteye girer. Başta her şey umulduğu gibi gitmektedir. Ancak genç dedektif O'Conner, Dominic’in güzel ve çekici kızkardeşi Mia’ya aşık olunca işler değişir"  şeklinde açıklama yapılan Hızlı ve Öfkeli 1'in ardından Nisan 2017'de de serinin 8. filmi vizyona gelecek.Şahsen Hızlı ve Öfkeli 1'in tekrar sinemaya gelecek olması parayı daha çok kırmak olsa da şahsen zevkle gideceğimi düşünüyorum. Bakalım ülkemizde de bu tarihte yayına girecek mi, ilerleyen zamanlarda hep beraber göreceğiz.

Ayrıca aşağıdan filmin yeniden yayınlanması adına hazırlanan fragmanı da görebilirsiniz;
 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0