Hızlı ve Öfkeli 8'in Yönetmeni Belli Oldu!

0
0
0
0
0
Ülkemizde Hızlı ve Öfkeli olarak bilinen efsane film serisi Fast and Furious'ın 8. filminde yönetmen koltuğuna oturacak isim de belli oldu.
Hızlı ve Öfkeli serisini hepimiz biliyoruz. Özellikle 7. film çekimlerinde yine efsane aktörlerden olan Brian O'Conner rolündeki Paul Walker'ın ölümü hepimizi derinden etkilemiş ama bir diğer yandan da film gelirlerini de tavan yapmıştı. Çünkü son kez Paul'u görmek isteyenler de Hızlı ve Öfkeli 7'nin sinemaya çıkışıyla beraber sinema salonlarına akın etti. Ki son sahne de birçoğumuzu göz yaşlarına boğdu.

Filmde Ian Shaw rolindeki Jason Statham'ı alt eden Dominic Torreto film sırasında Kurt Russel'in rolünü üstlendiği Mr. Nobody ile bir anltlaşma yapmıştı ve çok büyük ihtimalle Mr. Nobody ekibi New York'a götürecek. Yani yeni bir mekanda yarışları ve aksiyonu izleyeceğiz.Bu tarz bilgiler dolaşırken İtalyan İşi, Adalet Peşinde, The Sea of Trees ve Straight Outta Compton filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan F. Gary Gray'in Twitter'dan duyurmasıyla sıradaki filminin Fast and Furious 8 olduğunu öğrenmiş olduk. Böylelikle kafarda Gray'in de nasıl bir film çekeceği konusunda merak uyandırmış oldu.
 


Bunun dışında herhangi bir bilgi vermeyen F Gary Gray, bir de görsel paylaşarak 14 Nisan 2017 tarihinde FF8'i göreceğimizi gösterdi. Yani yeni bir Hızlı ve Öfkeli filmini izlemek için 1.5 senemiz bulunuyor. Tabii Paul olmadan nasıl bir konu ele alınacak yoksa yine bazı sahnelerde kardeşi CGI ile mi görünecek bilmiyoruz. Ancak detaylar gelmeye devam ettikçe tabiki sizlere aktaracağız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0