Hulk, Thor'un Yeni Filmiyle Geri Dönüyor!

1
0
0
0
0
Age of Ultron sonrası akibeti merakla beklenen Hulk, Marvel Evreninin en fazla beklenen filmlerinden biriyle geri dönüş yapacak.
Marvel Sinematik Evreni, gümbür gümbür ilerleyişine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 2020 planlamasını açıklayan ve gişede iyi bir hasıtlat yakalayan Ant-Man'in devam filminin geleceğini açıklayan Marvel, ayrıca sinema evreninin gidişatını değiştirecek Infinity Wars serisi sonrasına üç yeni film daha eklemişti.

Avengers'ın son filmi olan Age of Ultron'un pek çok soru işareti bırakarak bitmesinin ardından, yavaş yavaş boşluklar da doldurulmaya başlandı. Bu boşluklardan biri de Hulk'du. -Bu kısım filmi izlemeyenler için spoiler içerebilir- Age of Ultron'nun sonunda bir jet ile Dünya'dan ayrılan Hulk'un akıbeti, tüm Marvel hayranları tarafından merakla beklenmekteydi.Zira hikayenin gidişatı bize yeni bir Hulk filminin gelme ihtimalini çağrıştırıyordu. Ancak bu olayın olmayacağı Marvel patronu Kevin Feige tarafından duyurulmuş bizleri de hafif bir hayal kırıklığına uğratmıştı. Neyse ki Hulk'a ne olacağı ve en yakın zamanda ne zaman karşımıza çıkacağı konusu, kısa süre içinde çözülmüş oldu.

Yapılan resmi duyuruya göre Hulk karakteri ile Mark Ruffalo, Thor'un üçüncü filmi olacak Thor: Ragnarok'ta geri dönüş yapacak. Böylece, zaten çoğu Marvel fanatiği tarafından merakla beklenen filmlerin başında gelen Thor: Ragnarok filmi az da olsa şekillenmiş oldu. Zira Ragnarok, Thor'un da dahil olduğu Norse mitolojisinde hayatın sonu anlamına gelmekte ve Thor da dahil aşina olduğumuz tüm o Asgard tanrılarının ölümü ile sonuçlanmakta. 

Hikayeye Hulk'un dahil oluyor oluşu ise kafalara direkt olarak Planet Hulk hikayesini getirmekte (bilmeyenler için uzun uzun yazmak isterdim ancak konumuzun çok dışına çıkmayalım dedim). Tabi Planet Hulk'un konusu oldukça farklı olsa da bu filmde temel o hikaye baz alınarak şekillenebilir. Bir diğer ihtimal de, Marvel tarafından hazırlanan kısa film tarzında animasyonlardan biri olan Thor vs Hulk hikayesini izleyebilecek oluşumuz. Hikayeye göre Loki, Hulk'un kontrolünü ele geçirip Thor'a ve Asgard'a karşı kullanmaktaydı.Önümüzdeki günlerde film hakkındaki detaylar iyice şekillendiğinde detaylı bir yazı ile sizlere hem Planet Hulk'u, hem de Thor: Ragnarok'un olası hikayesini anlatacağız. Thor: Ragnarok, 28 Temmuz 2017'de vizyonda olacak.

Kaynak: Gamespot
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0