Buz Devri'nin Yeni Filminden İlk Fragman Geldi

1
1
0
0
0
2016'da yeni filmi Collision Course ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Ice Age'den ilk fragman geldi.
Sinema tarihinin en sevilen animasyon film serilerinden biri olan Ice Age, yeni filmi ile bir kez daha sevenleri ile buluşmaya geliyor. Bir süredir yapım aşamasında olan filmden ilk fragman, dün resmi olarak tanıtıldı.

Özlediğimiz karakterlere tekrar kavuşacağımız yeni film Ice Age: Collision Course, konu olarak yine önceki filmlerde olduğu gibi dünyayı tehdit eden bir durumla karşılaşan kahramanlarımızın bu sefer egzotik topraklara zorunlu yolculuğunu konu almakta.Filmde Manny, Sid, Diego gibi orjinal Ice Age kadrosu aynı şekilde karşımıza çıkacak. Ayrıca serinin her filminde olduğu gibi yeni ve renkli karakterler de hikayeye dahil olacak. Filmin kötü karakteri ise, önceki serilerde karşımıza çıkan kötülerden birinin kardeşi olacak açıklanmış durumda.

Yani yeni Ice Age filminde hem bambaşka topraklara eğlenceli bir yolculuğu, hem de eski defterlerin açıldığı bir hikayeyi izleyeceğiz. 
 
Temmuz 2016'da vizyona girecek filmin henüz Türkiye vizyon tarihi kesin olmasa da, 14-22 Temmuz arasında bir gün diyebiliriz.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0