Indiana Jones Efsanesi Geri Dönüyor!

0
0
0
0
0
Sinemanın en başarılı serilerinden olan Indiana Jones, orjinal, kemik kadrosu ile geri dönüyor.
Tüm zamanların en popüler serilerinden biri olan Indiana Jones efsanesi geri dönüyor. Aslında bu haber bir süredir konuşmaktaydı ancak resmi bir durum olmadığı için bizde kesin konuşamıyorduk.

Neyse ki Disney, bugün yaptığı resmi açıklama ile olayı kesinliğe bağladı. İkonik serinin beşinci filmi de artık gelmek için gün sayıyor diyebiliriz.İşin bir güzel yanı da hem Indiana Jones'umuz Harrison Ford'un hem de serinin efsane yönetmeni Steven Spielberg'ün beşinci film ile geri dönecek olması. Böylesine muazzam bir seriyi yeniden beyaz perdeye taşımanın verdiği heyecandan bahseden Disney Studios başkanı Alan Horn da Ford ve Spielberg gibi iki ismi yeniden bir araya getirmeyinin heyecanını taşıdıklarını söylemekte.

Yeni filmin nasıl bir hikayeye sahip olacağı ve ne gibi bir başlık ile geleceğini bilmiyoruz. Hatta şahsi görüşüm yaş olarak ilerlemiş olan Harrison Ford'un yeni filmde genç bir yardımcı karakter ile destekleneceği yönünde. Zira Indiana Jones bol bol aksiyonun, maceranın içinde olan bir arkadaş. Eee malum Ford da artık iyice yaşlanmış durumda (72 yaşında).Yani Ford'un yanında son dönemde Hollywood'da yüzünü görmeye alıştığımız genç, yetenekli bir ismi de filmde görme olasılığımızın olduğunu düşünmekteyim. Şu an için Disney'in açıkladığına göre yeni Indiana Jones filmi 19 Temmuz 2019'da vizyonda olacak.

Kaynak: Gamespot
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0