​Iron Man'in Sinema ve Televizyon Tarihindeki Evrimi

1
0
0
0
0
​Iron Man'in Sinema ve Televizyon Tarihindeki Evrimi
Bugün bir Iron Man kolay yetişmiyor. İşte şimdilerin en popüler süper kahramanlarından olan Iron Man'in yıllar içinde televizyon ve sinemada uğradığı değişim.
Çizi roman dünyasının iki dev firmasından biri olan Marvel'ın son zamanlarda en ön planda karakteri konumunda olan Iron Man, aslında uzun süredir çizgi roman evreninde varlığını sürdüren bir karakter.

1963 yılında, Marvel'ın babası Stan Lee tarafından yaratılan Iron Man, özellikle Marvel Sinematik Evreninin beyaz perdede patlama yapmasının ardından dünyanın en popüler süper kahramanlarından biri konumuna geldi. Peki Iron Man gerek sinemada, gerekse televizyonda nasıl bir evrimden geçti?

İşte bu sorunun cevabını merak eden bir YouTube kanalı, Iron Man'in televizyonda ve sinemada karşımıza çıktığı bütün anları tek bir videoda kronolojik olarak toplayarak ortaya güzel bir video çıkarmış.
 

Bu arada videoyu yapan arkadaşlar ya koymak istememiş, ya da böyle garip bir şeyin varlığı unutmuş ancak; Iron Man, diğer Avengers üyeleri ile birlikte birde böyle ''efsane'' bir filmde rol almıştı.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0