Işın Kılıçları, Kasklar, Maskeler. Lucasfilm, Özel Üretim Star Wars Ekipmanlarını Satıyor!

0
0
0
0
0
Star Wars: The Force Awakens filminde kullanılan aksesuarların birebir aynılarını edinmek istiyorsanız -hem de orjinal üreticinden- o zaman size güzel bir haberimiz var.
Eğer sağlam bir Star Wars hayranı iseniz bir ışın kılıcına, kaska ya da benzeri film aksesuarlarına para verdiğinizde elinize geçecek ürünün filmdekilere olabildiğince benzemesini göz önüne alırsınız.

İşte bu konuda Lucasfilm ve Disney, serinin hayranları daha fazla mağdur olmasın, madem para veriyorlar o zaman güzel aksesuarlara sahip olsunlar diye kolları sıvamış ve Star Wars: The Force Awakens filmindeki ekipmanları üreten Pinewood Studios ile güzel bir çalışma içine girmiş.
 
Artık filmde kullanılan ekipmanların birebir aynılarına sahip olmanız mümkün. Şu an için Amerika'da satışa sunulan Star Wars orjinal ürünlerinin fiyatları şu şekilde:

Darth Vader'ın Yıpranmış Kaskı: 3,500 dolarFN-2187'nin Stormtrooper Kaskı: 1,750 dolarKylo Ren'in Kaskı:  2,000 dolarPoe Dameron'un X-Wing Kaskı: 1,500 dolarChewbacca'nın Yaylı Tüfeği: 2,500 dolarKylo Ren'in Işın Kılıcı: 1,250 dolarRey'in Işın Kılıcı: 1,250 dolarRey'in Asası: 1,250 dolarTabi fiyatlar biraz tuzlu gelebilir ancak gerçekten bir Star Wars koleksiyoncusu iseniz bu fiyatlar size vız gelir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0