İzlenemeyen Star Wars Derlemesi

0
0
0
0
0
Efsane film serisi Yıldız Savaşları’nın yedinci filmi the Force Awakens, bu yılın Aralık ayında vizyona girecek ve hayranlarının bir kez daha karanlık taraf ile Jedi öğretisinin arasındaki mücadeleye tanıklık etmesini sağlayacak.
Elbette yedinci filme gitmeden önce ben de dahil pek çok Star Wars sever, 6 filmi peş peşe izleyip maratonu tamamladıktan sonra salonlara doluşacağız; ancak bir arkadaş çıkıp bu kadar vakti olmayanlar için bambaşka bir çalışma yapmış.

O kadar bambaşka ve sıra dışı olmuş ki; videoyu birkaç dakikadan sonra izlemek istemiyorsunuz; ancak toplam uzunluğu 2 saat 22 dakika.
Başından sonuna kadar tüm Star Wars filmlerini üst üste bindiren ve bu şekilde tek bir video haline getiren animasyon ve film yapımcısı Marcus Rosentrater’in işi oldukça güzel ve ilgi çekici. Filmlerdeki farklı sahneler kimi zaman üst üste geldiklerinde çok etkileyici görsel şovlar oluşturabiliyor; ama film olarak izlemeye kalktığınızda hiçbir şey anlayamıyorsunuz. (ne Death Star’ın patlaması anlaşılıyor, ne de Darth Maul’un ikiye bölünmesi)
Videonun tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz, bizimle de bu ilginç ve beyin akıtıcı görsel şölenin ne kadarına katlanabildiğinizi yorum kısmında paylaşırsanız seviniriz. (belki en uzun süre izleyebilene bir güzellik yaparız ya da iyi bir çocuk olursanız şirinleri bile görebilirsiniz)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0