• Anasayfa
  • Sinema
  • LOST'un Yönetmeni Jack Bender, Game of Thrones'un 6. Sezon Ekibine Katıldı

LOST'un Yönetmeni Jack Bender, Game of Thrones'un 6. Sezon Ekibine Katıldı

1
0
0
0
0
Ülkemizde de yoğun ilgi ile takip edilen dizilerin başında gelen Game of Thrones'un 6. sezonuna ait yönetmen detayları ortaya çıktı. Listeye Lost ile bilinen Jack Bender da eklendi.
Game of Thrones'u neredeyse izlemeyen kişi kalmadı. Yani, en azından  bir bölümünü izlememiş kişi yok. Dünya genelinde milyonları ekran başına kilitleten dizi GoT, tartışılan 5. sezonu devam ederken bir sonraki sezon için detaylar da verilmeye başlandı. İlk gelen detaylar da yönetmen ekibi olarak dikkat çekiyor.

Game of Thrones'un yönetmenleri olan Jeremy PodeswaMark Mylod ve Miguel Sapochnik'in devam edeceği seriye 2 yeni yönetmen de eklenmiş. Bu yönetmenleri ise önceki senelerde ünlenmiş olan dizilerden tanıdığımız yönetmenler olması ise sevindirici bir detay olarak dikkatlerden kaçmadı.X-Files, Lie to Me, House MD ve The Americans dizilerinin yönetmeni olarak tanınan Daniel Sackheim, yeni sezonun 3. ve 4. bölümlerinin çekimlerini üstlenecek. Ayrıca yine GoT gibi ülkemizi kasıp kavuran Amerikan dizilerinden Lost'un ana yönetmenliğini yapan ve ayrıca Under the Dome, The Last Ship ve Alcatraz dizilerinin de yönetmenliğini yapmış olan Jack Bender da dizinin 5. ve 6. bölümlerini bizlere kazandıracak.Özellikle Jack Bender'ın ekibe eklenmesi ise genel manada çok olumlu karşılandı. Yani zaten Lost'ta 38 bölüm çekerek oldukça sevilen bir hale gelen Bender'ın Game of Thrones'da olacak olması güzel bir 6. sezonun habercisi olabilir.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0