Jason Statham, Furious 8 Kadrosuna Dahil Oldu!

0
0
0
0
0
Devam filmleri bir türlü bitmeyen, ancak her filmden sonra hayran sayısını katlayan efsane seri Fast and the Furious, sekizinci filmi ile 2017'de vizyonda olacak. Filmi herkes merakla beklerken, bir sevindirici haber de Statham'dan geldi.
Efsane seri Fast and the Furious'ın son filmi Furious 7, sadece gişede muazzam bir başarı yakalamakla kalmamış, Avengers: Age of Ultron, Jurassic World gibi yılın en iddialı filmlerini de geride bırakmaya başarmıştı.

Durum böyle olunca işin kaymağını daha fazla yemek isteyen Universal Pictures, serinin sekizinci, dokuzuncu ve onuncu filmlerinin de geleceğini duyurmuştu. Hatta o filmlerde elde edilecek başarıya göre, efsane serinin devam etmesi de söz konusu.Yedinci filme dönecek olursak, filmin gişede yakaladığı başarının Paul Walker'ın ölümüyle alakalı olduğu görüşü bir yana, Jason Statham gibi bir oyuncunun da başrolde olması önemli bir faktördü. Filmi hala izlemeyenler için spoiler olabilir, ancak son sahnede ceza evine giren Statham'ın karakteri Deckard Shaw, koyulduğu hücrenin onu tutmaya yetmeyeceğini söylemişti. Hatta, filmin son sahnesinde Paul Walker'a olan efsane veda, oyuncunun ölümünden sonra çekilmişti. Yani ortada aslında filmin farklı ve gerçek bir sonu var. Bu sona göre de, efsane oyuncu Kurt Russell'ın karakteri ''Mr. Nobody'', Agent Hobbs'a (Dwayne Johnson), Shaw'ın hücresinin onu sadece bir süre tutmaya yeteceğini söylemekte ve onu uyarmakta. Yani aslında bu son ile film, hem Furious 8'e, hem de Shaw karakterinin geri döneceğine önemli bir referans.

Nitekim, Jason Statham da Deckard Shaw karakteri ile sekizinci filmde döneceğini belirtmiş durumda. Konuyla ilgili konuşan Statham '' Şu an yeni bir film üzerine zaten konuşulmakta, sekizinci film. Ve bende son filmde oynayarak seriye katılmış biriydim. Şimdi ise bir yenisinde daha bulunacağım'' açıklamasında bulundu.Furious 8, 14 Nisan 2017'de vizyonda olacak. Başroller Dwayne Johnson, Vin Diesel ve Jason Statham'ın olacağı kesinleşmiş durumda. Ayrıca yedinci filmin yıldızlarından Kurt Russell ve abisinin ölümünden sonra O'Conner karakterini canlandıran Paul Walker'ın kardeşi Cody Walker'ın da yeni filmde olması beklenmekte.

Kaynak: ScreenRant
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0