Jessica Jones 2. Sezonu'nun Geleceği Kesinleşti!

1
0
0
0
0
Bir Marvel karakteri olan ve Netflix Original serisi olarak karşımıza çıkan Jessica Jones'un 2. sezonunun yine 13 bölüm olarak geleceği kesinleşti.
Ülkemizde de şahsen "tam zamanında" açıldığını düşündüğüm Netflix, Marvel'ın asıl popülariteden bir tık geride olan oldukça iyi karakterlerini, daha doğrusu The Defenders takımına ait Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron First gibi diziler ile önce ayrı ayrı cross-over yaparak, sonrasında ise The Defenders dizisiyle birleştirecek harika bir projeye imza atmış, şimdiye kadar ilk Daredevil, ardından da Jessica Jones ile gönlümüzde taht kurmuştu.

18 Mart'ta gelecek Daredevil'in ikinci sezonunu beklerken Türkiye'ye de açılan Netflix'in Jessica Jones adına ikinci sezonu konusunda bir belirsizlik hakimdi. İkinci sezon yerine manitası Luke Cage'in dizisiyle devam ettirilecek ya da Iron First'e döneceği söylentileri dolaşan Jessica Jones'un ikinci sezonunun gelerek devam edeceği de TCA'de duyurulmuş oldu. Bu yıl böylece Daredevil'in ve Jessica Jones'un ikinci sezonları ve Luke Cage ile Iron First'in de yeni dizileri ile dolu dolu bir Marvel dizi şöleni yaşatacak olan Netflix'in şu anda tarih bazında Daredevil'den başka net bir tarihi yok. Daha sonra The Defenders ile tüm bu elemanları toplayacak olan yeni dizi de artık bu parça parça göreceğimiz dizilerin birleşimiyle top noktasına ulaşacak. Merakla ve heyecanla bekliyoruz.

Unutmadan, Netflix'in yeni duyurduğu The Punisher da gelecek. Mis misss... (burada)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0