​Jimmy Kimmel'dan Efsane Batman v Superman Trollemesi

0
0
0
0
0
Jimmy Kimmel'dan muhtemelen son dönemlerde göreceğiniz en efsane işlerden biri. Batman'le Superman'i hiç böyle görmediniz!
Amerikanın en sevilen ve en başarılı talk-show programlarından biri olan Jimmy Kimmel Live!, muhtemelen sosyal medyayı ve internet alemini en aktif kullanan talk-show programlarından biri.

Üstelik bir de işin içine Jimmy Kimmel'ın Hollywood'da sahip olduğu ''çevre'' faktörü girince, program tadından yenmiyor diyebiliriz. Bu duruma örnek olarak karşımıza çıkan son şey, Kimmel'ın kankası, şimdinin Batman'i Ben Affleck diyebiliriz. Sık sık Kimmel'ın programına konuk olan, hatta Kimmel ile birlikte unutulmaz videolara da imza atan Affleck (bkz: I'm f*cking Ben Affleck) geçtiğimiz gün yine Kimmel'ın konuğuydu.E tabi ortamda Ben Affleck olunca, bütün olay artık vizyona girmesine sayılı günler kalan Batman v Superman: Dawn of Justice üzerinde geçiyor. İşte bu durumu bilen Kimmel, seyircilere tam da istedikleri şeyi vermek için kolları sıvamış ve Batman v Superman filminin ekibi ile ortaya şahane bir iş çıkarmış. Bu arada Ben Affleck, Mars'ta tek başına kalan kankası Matt Damon'ı da unutmamış.

Muhtemelen son zamanlarda izleyeceğiniz en başarılı Kimmel videolarından biri karşınızda (baştaki konuşmayı dinlemek istemyorsanız direkt 3:00'dan itibaren izleyebilirsiniz)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0