• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • Johnny Depp ve Fantastik Film Severlerin Bayılacağı Alice Through the Looking Glass Filminin Fragmanı Yayımlandı!

Johnny Depp ve Fantastik Film Severlerin Bayılacağı Alice Through the Looking Glass Filminin Fragmanı Yayımlandı!

0
0
0
0
0
Johnny Depp ve Fantastik Film Severlerin Bayılacağı Alice Through the Looking Glass Filminin Fragmanı Yayımlandı!
Tim Burton’un yönetmenlik koltuğunu bırakıp bu sefer yapımcısı olduğu Alice Through the Looking Glass filmi için yeni bir fragman yayımlandı.
2010 yılında vizyona giren Alis Harikalar Diyarında filminin devamı niteliğini taşıyan ve 27 Mayıs 2016'da gösterime girecek olan Alice Through the Looking Glass filmi için bir fragman yayımlandı. Başrolünde elbette Johnny Depp’in yer aldığı filmde, 2010’daki filmde yer oyunculardan Anne Hathaway, Mia Wasikowska gibi isimler de bulunuyor. Filmin kadrosuna bu isimler dışında Sasha Baron Cohen ve Rhys Ifans da katılmış durumda.

14 Ocak 2016’da hayatını kaybeden Alan Rickman, Alice Through the Looking Glass filmiyle son seslendirmesini yapmış oldu. Bu anlamda da filmin özel bir yanının olduğunu belirtmek isterim.

Filmin efektleri hakkında söylenecek bir şey yok: Tek kelime ile mükemmel desek yeterli olur. Johnny Depp’e de uzun ömürler diliyorum, bu tarz fantastik filmlerin bir numaralı oyuncusu olmaya devam ediyor. (26 yıl önce vizyona giren Edward Scissorhands - Edward Makaseller filmi hala unutulmaz arasında)
 

Fragman dışında ünlü şarkıcı P!nk’in film için özel olarak seslendirdiği White Rabbit şarkısını da aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0