Jurassic World'ün Devam Filmi 2018'de Geliyor!

3
1
1
0
0
Sinemalarda milyonların merakla gittiği ve oldukça keyif aldığı film Jurassic World'ün devam filminin tarihinin 2018 olarak belirlendiği açıklandı.
1993 yılında Jurassic Park olarak sinema dünyasına çıkan ve çıkar çıkmaz kült film serilerinden biri olarak adını beyaz perde tarihine yazdıran bu efsane filmin 4. versiyonu olan Jurassic World, geçtiğimiz Mayıs ayında girdiği sinema salonlarında oldukça beğenilmiş ve oldukça iyi bir gelir de elde etmişti. Bu filmi sevenler için oldukça yeni ve nostaljik bir görüntü ortaya koymuştu.

Şimdi ise tekrar devam filminin geleceği açıklanan Jurassic World, Universal Studios'tan gelen bilgilere göre 22 Haziran 2018 gibi bir tarihte yayına alacak. Filmde yine başrol oyuncuları olarak Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard olacak.Yönetmenlik koltuğunda da tekrar Colin Trevorrow devam filmini de yöneten kişi olacak. Tabi merak edilen şey de Jurassic World'ün devam filminin nasıl bir yapı sunacağı ve nasıl bir başarı yakalayacağı olacak. Bunu da günler, yıllar geçtikçe göreceğiz.
3
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
1
0
0