• Anasayfa
  • Sinema
  • ​Justice League Filminde Flash'ın Giyeceği Kostüm Ortaya Çıktı!

​Justice League Filminde Flash'ın Giyeceği Kostüm Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
Avengers'ın ardından Justice League de beyaz perdeye adım atmaya hazırlanıyor. Detaylar da yavaş yavaş ortaya çıkıyor.
Biz Batman v Superman: Dawn of Justice'e artık gün sayarken, filmin arkasındaki ekip de gelecek sene vizyona girecek olan Justice League filmi için şimdiden çalışmalara başladı. Filmin çekimlerine başlanacağı resmi tarih olarak Nisan ayını söyleyen yönetmen Zack Snyder, bugün efsane bir sızdırmaya da imza attı.

DC Comics'in sinema evreninde ''Aquaman'' rolü ile karşımıza çıkacak Game of Thrones'dan tanıdığımız Jason Momoa ile birlikte film setinde çektikleri fotoğrafı kendi resmi Twitter hesabında paylaşan Snyder, merakla beklenen bir olayı da hafiften çıtlatmış oldu.
 

Batman v Superman filmiden Barry Allen olarak karşımıza çıkacak Ezra Miller'ın nasıl bir kostüm giyeceği merak konusuydu. Snyder, paylaştığı fotoğraf ile bu konuda güzel bir spoiler vermiş oldu.Daha önceden Flash'ın kostümünün ''Injustice Gods Among Us''daki gibi, biraz daha ''tech'' stilinde bir kostüm olacağı söylenmişti. Hatta Ezra Miller'ın birkaç konsept görseli de paylaşılmıştı. Snyder, bu fotoğrafı da işin tuzu biberi oldu diyelim.Dediğimiz gibi Justice League'in ilk filmi seneye yani 2017 yılnda, şu an verilen tarihe göre 17 Kasım'da vizyonda olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0