• Anasayfa
  • Sinema
  • Justice League Filmindeki Jim Gordon'ı Kimin Oynayacağı Belli Oldu!

Justice League Filmindeki Jim Gordon'ı Kimin Oynayacağı Belli Oldu!

0
0
0
0
0
2017 senesinde vizyona girecek olan filmdeki Jim Gordon karakteri J.K. Simmons tarafından canlandırılacak.
Batman v Superman: Dawn of Justice filminin çekimleri bitti ve geçen ay Superman'i oynayan Henry Cavill'in bildirmesiyle birlikte 2017 senesinde vizyona girecek olan ilk Justice League filminin çekimleri başladı. Filmin çekimlerinin başlamasıyla birlikte filmde rol alacak karakterler de tek tek gün yüzüne çıkmaya başladılar. Bu karakterlerden birisi Jim Gordon.

Gotham City Police Department'ın başında bulunan Jim Gordon, Batman'in en yakın dostlarından ve en güvenilir müttefiklerinden birisi. Her koşulda Batman'e yardım etmeye çalışan yaşlı polis komiseri, J.K. Simmons tarafından canlandırılıcak. J.K. Simmons'ın kim olduğunu bilmeyenler onu Whiplash filminden tanıyabilir. Önceden de bir süper kahraman filminde rol almış olan Oscar ödüllü aktör, 2002'de vizyona giren Spider-Man filminde (yani en iyi Spider-Man'in filmi) J. "Jonah Jameson" karakterini canlandırmıştı. Bu karakter Peter Parker'ın fotoğrafçılık yaptığı gazete de genel yayın yönetmeniydi.

Jim Gordon karakterini canlandıracak olan J.K. Simmons'ın bu rol için biçilmiş kaftan olduğunu düşünüyorum. Gordon'un ciddiyetine sahip olan aktör, oldukça iyi bir seçim olmuş.

Kaynak: GameSpot 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0