Justice League Konsept Görseli Paylaşıldı!

0
0
0
0
0
Merakla beklediğimiz Justice League filminden ekibin ilk resmi görseli paylaşıldı.
Batman v Superman: Dawn of Justice ile beyaz perdedeki evrenine sağlam bir temel atan DC Comics, hız kesmeden bir sene sonra Justice League filmini sunarak sinemadaki süper kahraman popülaritesinde zirveye oynamayı planlıyor. Justice League filmi ile alakalı daha önceden ana kötünün kim olacağı ve filmin nasıl bir konu üzerinde şekilleneceğini sizler ile paylaşmıştık.

Şimdi ise Batman v Superman filminde de kısa sahnelerle gözüken ve Justice League filminde toplanacak ekibin ilk resmi konsept görseli paylaşıldı. Görselde Batman, Superman ve Wonder Woman'ı zaten daha önceden ilk filmde uzun uzun izlemiştik (hatta Aquaman'i de yeterli şekilde gördük). Asıl önemli olan ise şüphesiz Flash ve Cyborg'un nasıl görüneceğiydi; nitekim paylaşılan görselde o da ortaya çıktı.

Tabi bu görselin konsept olduğunu unutmayalım zira görselde Flash'ın kulaklarında o meşhur yıldırım işareti ve Cyborg'un ikonlaşmış 'kırmızı gözü' mevcut değil. Yani bu hallerinden yola çıkarak olmuş ya da olmamış demek için biraz erken. Yine de kostüm konusunda gerek Batman'in, gerekse Wonder Woman ve Superman'in son derece başarılı şekilde sunulmuş olması, Flash, Cyborg, Aquaman ve hatta Green Lantern için de olumlu düşünmemizi sağlıyor.

Bakalım ekibin son halleri nasıl olacak. Justice League, 10 Kasım 2017'de vizyonda olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0