• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • ''Kaptan Amerika: İç Savaş'' Filminde Örümcek Adam'ın Kostümü Belli Olmuş Olabilir!

''Kaptan Amerika: İç Savaş'' Filminde Örümcek Adam'ın Kostümü Belli Olmuş Olabilir!

1
0
0
0
0
Kaptan Amerika: İç Savaş filminin merakla beklenen ismi Örümcek Adam'ın kostümü konusunda önemli bir sızıntı oldu.
Marvel Sinematik Evreni için dönüm noktası olacak ve barındıracağı süper kahraman sayısı ile bizlere resmen bir görsel şölen sunacak olan Kaptan Amerika: İç Savaş filmine kavuşmamıza birkaç ay kalmış durumda.

Filmde Avengers'ın temelleri döneminden beri sürekli çatışan Kaptan Amerika ile Demir Adam'ın sonunda ipleri kopararak birbirlerine girmesini ve onları destekleyen kahramanların da ''Team Cap'' ve ''Team Iron Man'' olarak ikiye bölünerek bomba bir savaşa tutuşacağını izleyeceğiz.Fakat filmin kuşkusuz en büyük bombalarından biri, geçtiğimiz yıla kadar sinema bazında yayın hakları Sony'in elinde bulunan Örümcek Adam'ın sonunda Marvel Sinematik Evreni'ne geri dönüşü. Tom Holland tarafından canlandırılacak ve bu zamana kadar karşımıza çıkan diğer iki Örümcek Adam'a göre çok daha genç bir yaşta olacak Örümcek Adam, Marvel'ın patronu Kevin Feige'in de dediğine göre çizgi roman köklerine daha sadık bir Örümcek Adam olacak.

Holland'ın Örümcek Adam'ı hakkında gerek yönetmen Russo Kardeşler, gerekse ekibin oyuncularından müthiş övgüler var. Henüz Örümcek'i ''İç Savaş'' fragmanlarında görmüş değiliz. Üstelik Örümcek Adam hakkında merak ettiğimiz en büyük detay olan kostüm konusunda da bir bilgimiz bulunmuyor. Fakat dün yayınlanan bir görsel, yeni kostüm hakkında bize biraz bilgi vermiş durumda.Marvel lisanslı ürünler üreten Merchoid adlı firma, bir süre önce Kaptan Amerika: İç Savaş filmine özel lisanslı t-shirt ve kapüşonlu sweatshirt'leri satışa sunmuştu. Hem Kaptan Amerika'nın hem de Iron Man'in filmde giyecekleri kostümler ile birebir olan ürünlerin ardından firma, şimdi de Örümcek Adam için özel kapüşonlu sweatshirt'ü tanıtmış durumda.Kaptan Amerika ve Iron Man için tanıtılan versiyonlar filmdeki kostümler ile birebir olunca, Örümcek Adam versiyonu da merak edenleri heyecanlandırmış durumda. Bir de Kevin Feige'in ''Örümcek Adam'ın çizgi romanlardaki klasik kostümünü göreceğiz'' açıklamasının ardından ''klasik'' tabirine son derece uyan kapüşonlu sweatshirt, Örümcek Adam'ın filmdeki kostümüne büyük bir referans olabilir.Kaptan Amerika: İç Savaş, 6 Mayıs'ta vizyonda olacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0