Kaptan Amerika: Kış Askeri'nin 8-Bit Versiyonu Yapıldı

1
1
0
0
0
Geçtiğimiz sene vizyona giren Kaptan Amerika'nın ikinci filmi "Kış Askeri", bir Marvel hayranı tarafından 8-Bit olarak bir video haline getirildi.
Steve Rogers tarafından oldukça başarılı bir şekilde temsil edilen Marvel evreninin en sevilen karakterlerinden Kaptan Amerika, 2014 yılında ikinci filmi olan "Kaptan Amerika: Kış Askeri" olarak tekrar karşımıza çıkmıştı.

Modern dünyaya biraz daha ayak uydurmaya çalışan Kaptan, bu sefer karşısında Sovyet Rusya üretimi ve "Kış Askeri" olarak tanınan bir ölüm makinesi ile karşı karşıya gelmektedir.

Falcon ve Black Widow ile desteklenen film 713,0900,000 Dolar hasılat elde ederek oldukça başarılı bir yapım olarak karşımıza çıkmaktaydı.Ancak önümüzdeki yıllarda gelecek olan devam filmi "Kaptan Amerika: İç Savaş" öncesi "David Dutton" adlı bir arkadaşımız CineFix YouTube kanalı için fanmade diye adlandırılan bir Kaptan Amerika videosu hazırlamış.

Zaman zaman çok iyi işler ile karşılaştığımız bu hayran videolarına süper bir örnek olabilecek bu videonun en önemli yanı ise filmi 8-Bit olarak iki buçuk dakikada özetliyor olması.

Henry Dutton tarafından da müziği yapılan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Ancak filmi izlemediyseniz bu video 8 bit olsa bile tamamen spoiler dolu olduğunu belirtmiş olalım. Son olarak videoyu görünce "Keşke bu video oyun olsa" diye de içinizden geçireceğinizi düşünüyorum. Olsa oynanırdı yani kesinlikle!
 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0