• Anasayfa
  • Sinema
  • ​Karşınızda Yeni Kostümleri İle Power Rangers!

​Karşınızda Yeni Kostümleri İle Power Rangers!

0
0
0
0
0
Önümüzdeki yıl vizyona girecek Power Rangers filminden bir görsel daha geldi. Bu sefer yeni Ranger'lar ortaya çıktı.
Son dönemler beyaz perdenin tartışmasız hakimi süper kahraman filmleri ve her geçen gün bu filmlere bir yenisi daha ekleniyor. Çocukluğumuzun efsaneleşmiş çizgi filmlerinin beyaz perdeye aktarıldığı bir dönemdeyiz ve bu dönemde Power Rangers gibi bir efsaneyi görmezsek olmazdı (gerçi Power Rangers çizgi filmden ziyade kült haline gelmiş TV serisi ile bilinmekte ancak olsun).

Önümüzdeki sene vizyona girecek filminin çekimlerine bir süre önce başlanan ve birkaç gün önce filmin kötüsü Rita Repulsa rolündeki Elizabeth Banks'ten ilk görsel gelmişti.
 

Şimdi ise sonunda merakla beklenen şey gerçekleşti ve Ranger'larımız ilk kez kostümleri (ya da zırhları da denebilir) ile ortaya çıktı. Tabi beğenenler olduğu gibi beğenmeyenlerin de sayısı oldukça yüksek. Ben şahsen özellikle kaskları beğenmedim. Onun dışında genel olarak bir Iron Man zırhı havası da var. Sanki biraz daha iyi olabilirmiş gibi.Yeni Power Ragers kostümleriyle alakalı sizin görüşleriniz neler? Yorum olarak belirtebilirsiniz. Bu arada Power Rangers filminin önümüzdeki sene Mart ayında vizyona gireceğini de belirtelim.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0