• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • Kate Winslet’tan Yıllar Sonra Titanic İtirafı: Jack, Benimle Birlikte Hayatta Kalabilirdi

Kate Winslet’tan Yıllar Sonra Titanic İtirafı: Jack, Benimle Birlikte Hayatta Kalabilirdi

0
0
0
0
0
Kate Winslet’tan Yıllar Sonra Titanic İtirafı: Jack, Benimle Birlikte Hayatta Kalabilirdi
1997 yılında gösterime giren ve unutulmaz filmler arasında yer alan Titanic’in başrol oyuncusu Kate Winslet, katıldığı programda bir itirafta bulundu.
Yıl olmuş 2016, Titanic’i hala izlemeyen varsa söyleyeceklerimi bir zahmet spoiler olarak kabul etmesin artık (izlemediysen hiç haberi okuma ve bu akşam ne yap ne et filmi izle). Filmin sonlarına doğru Titanic’le birlikte okyanusun dibine batmamak için gemiden kopan bir kapının üzerine çıkarak suyun yüzeyinde kalmayan çalışan -ki kalan- Kate Winslet, gemideki yavuklusu Jack’i (Lenoardo Di Caprio) kapının üzerine almayarak denizin dibini boylamasına sebep olmuştu. Filmin bu sahnesi birçok kişi tarafından yıllarca eleştirilmiş, zaten çıtı pıtı olan Jack’in de Kate Winslet’la birlikte kapıya sığabileceği belirtilmişti. Nihayet yıllar sonra Winslet’tan da bu durumla ilgili itiraf geldi.

Jimmy Kimmel’ın talk show programına katılan Kate Winslet, filmin sonunda ölen Jack’in de aslında kendisiyle birlikte kapının üzerine çıkarak hayatta kalabileceğini düşündüğünü itiraf etti. Jimmy de Winslet’ın bu söylemine ‘sen de adamın ölmesine izin verdin yani?’ şeklinde esprili bir şekilde karşılık verdi. 
 

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0