• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • Khaleesi’nin Hayali Gerçek Oldu, ‘007 Jane Bond’ Olduğu Bir Fragman Yayınlandı!

Khaleesi’nin Hayali Gerçek Oldu, ‘007 Jane Bond’ Olduğu Bir Fragman Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Khaleesi’nin Hayali Gerçek Oldu, ‘007 Jane Bond’ Olduğu Bir Fragman Yayınlandı!
Sürekli olarak ‘Jane Bond’ karakterini canlandırmak gibi bir hayalinin olduğunu söyleyen Emilia Clarke, sonunda amacına ulaştı.
Game of Thrones’un tartışmasız en popüler oyuncusu olan Emilia Clarke’in (Khaleesi) hayali resmi olmasa da hazırlanan bir fragmanla gerçek oldu. Rolling Stones dergisi, Leonardo DiCaprio ile birlikte, Esquire Dergisi’nin ‘Yaşayan En Seksi Kadın’ seçtiği Emilia Clarke’a, rol aldığı Terminator Genisys filminden alınan karelerle oluşturulan bir fragmanda yer verdi.

Daniel Craig’in kendisine milyonlarca dolarlık kontrat teklif edilmesine rağmen kabul etmediği James Bond rolünü önümüzdeki iki filmde kimin oynayacağı hala netlik kazanmamışken Emilia Clarke, bunun en büyük hayali olduğunu söylemişti. The Daily Star’a konuşan 30 yaşındaki oyuncu, "Gerçekleşmemiş çok sayıda hayalim var, Jane Bond olmak da bunlardan biri. James Bond da Oscar ödüllü Leonardo DiCaprio’dan başkası olamaz” demişti. Bunun üzerine Rolling Stones dergisi de aşağıdaki fragmanı hazırlamış. Bu fragmanla Clarke’ın Bond karakterini canlandırması için dünya genelinde bir kampanya başlatılır mı dersiniz?
 

Bu arada ‘Partnerim ille de DiCaprio olsun’ diyen Clarke’ı üzmeyen dergi, hazırladığı fragmanda oyuncunun Muhteşem Gastby filmindeki görüntülerini kullanmış.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0