• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • Konusu Tamamen Gerçek Hikayeye Dayanan Korku Filmi The Conjuring 2’nin Fragmanı Yayınlandı!

Konusu Tamamen Gerçek Hikayeye Dayanan Korku Filmi The Conjuring 2’nin Fragmanı Yayınlandı!

2
1
0
0
0
Konusu Tamamen Gerçek Hikayeye Dayanan Korku Filmi The Conjuring 2’nin Fragmanı Yayınlandı!
Serinin ikinci filmi olan ve bu yaz ayından itibaren vizyona girecek olan The Conjuring 2 filminin ilk uzun fragmanı yayınlandı.
Türkiye’de Korku Seansı adıyla geçen serinin ilk filmi The Conjuring, 30 Ağustos 2013 tarihinde vizyona girmiş ve o yılın birçok kişi tarafından en beğenilen korku filmi unvanını almıştı. Aradan geçen iki yıllık süre içerisinde devamının geleceğine dair kimsenin kuşku duymadığı filmin uzun fragmanı, gece geç saatlerde Warner Bros. Pictures tarafından yayınlandı.

Filmdeki korku temasını iliklerimize kadar hissetmemize sebep olan olayın ise filmin konusunun tamamen gerçek olaylara dayanıyor olması. Bu filmde de ilk filmde olduğu gibi küçük bir kızın şeytan tarafından ele geçirilmesi ve kızın annesinin Ed ve Lorraine Warren’dan yardım istemesi konu ediliyor. Başrollerinde yine Patrick Wilson ve Vera Farmiga'nın bulunduğu The Conjuring 2, 10 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek.
 

Aşağıdaki videoda ise 1970’li yıllarda içerisine şeytan girmiş kızın ağzı kapalı olduğu halde homurtulu sesler çıkartarak konuştuğu gerçek ses kaydını dinleyeceksiniz. (video biraz ürkütücü olabilir, o yüzden isteyenler aşağıdaki videoyu pas geçebilirler)
 
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0