• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • İzlemeden Önce Bir Kez Daha Düşünün: Bir Adam 'Korku Seansı 2' İzlerken Öldü!

İzlemeden Önce Bir Kez Daha Düşünün: Bir Adam 'Korku Seansı 2' İzlerken Öldü!

6
2
1
1
0
İzlemeden Önce Bir Kez Daha Düşünün: Bir Adam 'Korku Seansı 2' İzlerken Öldü!
 İlk filmiyle adından söz ettiren "The Conjuring"in devam filmi "The Conjuring 2" bir kişinin hayatına mal oldu. Filmi izleyen bir adamın kalbi gördüklerine dayanamadı.
Korku ve gerilim sineması herkese göre değil. Özellikle yaşlılara göre hiç değil. Hindistan’da gerçekleşen olayda, 65 yaşındaki bir adam “The Conjuring 2” (Korku Seansı 2) adlı filmi izlerken hayatını kaybetti. Times of India sitesinin verdiği habere göre, filmi izlerken kalbinde sancı hisseden adam filmin sonlarına doğru bayıldı ve bir daha uyanmadı. 

 Gizemli Olay Nasıl Çözülecek?

Tamil Nadu’daki küçük bir kasaba olan Tiruvannamalai’de gerçekleşen olaya konu olan yaşlı adamın öldüğü kaldırıldığı hastanede ortaya çıktı. Buna rağmen, ölen kişinin kimliği tespit henüz açıklanmış değil. Gizemli olayda ilginç bir detay daha var. Ölen adamın ceseti de ortadan kaybolmuş durumda ve araştırmalar sürüyor.
 

 Korku Seansı 2 Ülkemizde Vizyonda

Hindistan’da gerçekleşen bu garip olay nasıl sonuçlanır bilinmez ama filmin ülkemizde de vizyonda olduğunu hatırlatalım. İlk filmi 2013 yılında vizyona giren Korku Seansı serisinin yeni filminin yönetmenliğini James Wan üstleniyor. Vera Farmiga, Patrick Wilson ve Madison Wolfe’un yer aldığı filmin fragmanını yukarıda izleyebilirsiniz.
6
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
6
2
1
1
0