Korku ve Gerilimi Zirvede Yaşayacağınız Kısa Film: Thresher

1
0
0
0
0
Korku ve Gerilimi Zirvede Yaşayacağınız Kısa Film: Thresher
Son zamanlarda oldukça başarılı kısa filmlerle karşılaşıyoruz. Ancak bu filmler konu olarak genelde korkudan uzak duruyor. 'Thresher' ise korkunun kısa filmlerde de ne denli etkili olduğunu göstermekte.
Sinema sektöründe son zamanlarda kaliteli sınıfına koyabileceğimiz korku filmlerinin sayısı, bir elin parmağını geçmeyecek kadardır dersek yanlış olmaz. 

Ancak dediğimiz gibi son derece başarılı işler de çıkmıyor değil. Bahsedeceğimiz kısa film de oldukça başarılı. Mike Diva tarafından yaratılan 'Thresher', yaklaşık 8 dakikalık bir kısa film. Konu olarak ise film şu şekilde; Victoria dönemini andıran bir evde yaşayan ana karakter, şifreli bir kilidin bulunduğu kapıyı açmaya çalışır. Bunun için de şifreyi çözmesi gerekmektedir. Neyse film zaten kısa, birde konuyu tamamen anlatmayalım. 
 


Özetinde''boyutlar arası korkuyla karşılaşma'' olarak adlandırılan Thresher, efsane yönetmen Guillermo del Toro'nun juri olduğu ve Legendary Entertainment tarafından desteklenen 'House of Horrors' yarışmasında finale kalmış durumda. 

Kaynak: Geektyrant
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0