Kötü Kedi Şerafettin Filminden İlk Uzun Fragman Geldi!

1
0
0
0
0
Özellikle görsel olarak son derece sağlam bir animasyon filmi olduğunun izlerini veren Kötü Kedi Şerafettin'den ilk uzun fragman geldi. 
Bülent Üstün'ün Türk karikatür dünyasına 1996 yılında hediye ettiği kült karikatür karakterlerden biri olan Kötü Kedi Şerafettin, bildiğiniz gibi kısa bir süre sonra beyaz perdeye adımını atacak.

Daha önce yaptığımız haberlerde, gerek filmin tanıtım videosundan, gerekse arkasındaki dev seslendirme ekibinden bahsetmiştik. Şimdi ise Şero'nun buram buram kalite kokan animasyon filminden ilk uzun fragmana kavuşmuş bulunmaktayız.''Buram buram'' kısmına dikkatinizi çekmek istiyorum zira ben daha önce yerli yapım bir animasyon filminin, görsel bağlamda bu denli kaliteli olduğunu hatırlamıyorum. Anima İstanbul imzası taşıyan Kötü Kedi Şerafettin animasyon filmi, 5 Şubat 2016'da vizyona girecek (önceki yazılarda değinmiştim, yine değinmeden edemeyeceğim; bu filme gidin. Gidin ki böyle kaliteli işlerin devamını getirebilecek adamlara gişede gerekli cesareti verin).
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0