Kötü Kedi Şerafettin Filminin Dev Seslendirme Ekibi

1
0
0
0
0
Kült karikatür Kötü Kedi Şerafettin'in filminin arkasındaki dev seslendirme ekibinin tanıtım videosu yayınlandı.
Karşımıza ilk kez 1996 yılında L-Manyak dergisinde çıkan ve özellikle 90'lar neslinin kült karikatür karakterlerinden biri olan Kötü Kedi Şerafettin, karikatür tarihimizde de önemli yeri olan ve oldukça sevilen bir şahsiyet (Şero'ya saygımız sonsuz).

Bülent Üstün'ün kaleminden hayat bulan Şero, karakter yapısı olarak hepimizin içinde bastırdığını o sert, dobra Türk vatandaşı kimliğini o kadar güzel yansıtıyor ki, onun bizden biri olduğunu biliyor ve hemen benimsiyoruz. Zaten Şero'nun popüler kültürde bu denli ön planda oluşunun da sebebi bu.
 

Şerafettin'in bu denli sevilmesinin, artık onu daha büyük liglerin oyuncusu haline getirebileceğini düşünen Anima İstanbul, bir animasyon filmi için kolları sıvamıştı. O film, başarılı bir yapım sürecinin ardından 5 Şubat 2016 tarihinde vizyona girmeyi bekliyor. Haberimize konu olan ise filmin seslendirme ekibi.

Usta seslendirme kadrosu ile dikkat çeken Kötü Kedi Şerafettin filminin, geçtiğimiz günlerde seslendirme ekibinin yer aldığı bir video paylaşıldı. Bizler de hem bu eğlenceli filmin arkasındaki dev ekibi görmüş, hem de filmden güzel bir tanıtım videosu izlemiş olduk.   
 
 

Bu arada filmin reklamını yapmak ya da benzeri bir amacım yok ancak, Şero sahip olduğumuz güzel işlerden biridir. O sebeple filme gidin. Gidin ki bu tarz işler için sektördeki isimleri cesaretlendirin. Artık devamı gelsin bunların.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0