''Kurtulus Günü'' Filminin Yeni Versiyonundan İlk Fragman Geldi!

0
0
0
0
0
90'lı yılların kült filmi, yeni versiyonu ile geri dönüyor!
Bir dönemin efsane filmlerinin günümüz teknolojisi ile yeniden çekilerek sinema severlere sunulması işlemi, devam etmekte. Bu bağlamda karşımıza çıkacak olan filmlerden biri de, 1996 yılında vizyona giren ve kesinlikle en az 1 kez televizyonda denk gelmiş olduğunuz Kurtuluş Günü (Independence Day) filmi.

Will Smith, Jeff Goldblum, Bill Pullman gibi isimlerin başrolünde olduğu film, her ne kadar ''işte Amerikanın güçü ulaaan!'' tarzı artistik ögeler taşı da, bu ögeleri kafaya takmadan izlediğimizde dönemine göre güzel filmlerdendi.Filmi şimdi izlesek beğeniriz, beğenmeyiz orasını bilemem ancak, bence kült filmlerden biridir ve böyle bir filmin geri geliyor olması oldukça sevindirici. Evet Independence Day, yeni filmi Resurgence ile yeniden geliyor. Üstelik Jeff Goldblum ve Bill Pullman yine aynı rollerde karşımıza çıkacak şekilde. Tek üzücü kısım, Will Smith'in projede yer almıyor oluşu. Onun yerine, ilk filminde Smith'in oğlu Dylan'ı büyümüş halde göreceğiniz.

23 Haziran'da vizyona girecek filmden ilk fragman da bugün yayınlanmış durumda. Film gelene kadar; ''I ain't heard no fat lady!'' diyelim. 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0