Marslı Filmi İçin Yeni Fragman Yayınlandı

1
0
0
0
0
Marslı Filmi İçin Yeni Fragman Yayınlandı
Başrolünde Matt Damon’ın oynadığı The Martian (Marslı) filmi için yeni bir fragman yayınlandı.
Geçtiğimiz yıl en sevilen bilimkurgu kitapları arasında yer alan Andy Weir’ın yazdığı The Martian (Marslı) kitap, ülkemizde de Marslı adıyla basılmıştı. Aynı isimle 2 Ekim’de vizyona girmesi beklenen ve yönetmenliğini Ridley Scott’ın yaptığı filme ait yeni bir fragman yayınlandı.

Filmde, NASA’da bitki uzmanı olarak çalışan ve yaşanan bir kaza sonrası Mars’a mahsur kalan Mark Watney'in (Matt Damon) buradan kurtulma savaşı ele alınıyor. Elindeki sınırlı olanaklarla Mars’ta bir başına kalan Watney, zekasını ve dayanıklılığını kullanarak dünyaya sinyal göndermeye çalışır. Dünyadan milyonlarca kilometre uzakta bulunan Watney’in kurtarılması için ekip arkadaşları da önemli bir karar alarak kurtarma operasyonunda yer alırlar. 

Bir insanın koskoca gezegende tek başına kalması ve kurtulmak için elindeki tüm verileri kullanmasını anlatan Marslı filminin yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. (Gravity'den sonra uzay filmlerini sevenler için ilaç gibi gelecek, ben de merakla sinemaya gelmesini bekliyorum)
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0